Мюзикл, вибори і життя в селі: Франківців кличуть на виставу "PROпозиція"

news-image: Мюзикл, вибори і життя в селі: Франківців кличуть на виставу "PROпозиція"
У п'ятницю, 22 березня актори Нового театру розповіли про свою нову комедію-мюзикл «PROпозиція» за однойменною п’єсою А. Чехова.

Сюжет базується на тому, що батько головної героїні балотується на голову сільради. Головний персонаж приходить до цього чоловіка робити пропозицію доньці, але врешті вони починають з'ясовувати стосунки. З іншого боку показується життя людей у селі з усіма перипетіями, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами очільника театру Тараса Бенюка, хоча п'єса написана Чеховим багато років тому, в ментальності людей нічого не змінилося.

"В українців залишилась заздрість і суперництво між собою, а ми додали сюди ще й політику.  Нічого за роки не міняється. Ми всі чекаємо кращого, чесних виборів. Хочеться, щоб наша вистава показувала те, що залишилося минулому", - каже Бенюк.

У свою чергу виконавець ролі головного героя Ломова Володимир Тафійчук каже, що дуже радий, що в репертуарі з'явилась комедія.

"Вистава технічно складна для акторів, водночас це великий досвід для нас. Вона дуже актуальна сьогодні. Люди відстоюють свій егоїзм, а моральні цінності відходять на другий план. Здавалося, має бути романтична історія, а виходить суперечка і боротьба це моє, а це моє. Всі прийдуть додому і будуть мати над чим подумати", - переконаний актор.

Водночас, як зауважує композитор мюзиклу Петро Сенчук в Новому театрі завжди мінімальні декорації, тому музика в цій постановці дуже важлива.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.03.2019 11:44