На Богородчанщині запрацював навчально-практичний центр слюсарного напрямку

news-image: На Богородчанщині запрацював навчально-практичний центр слюсарного напрямку
Днями заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк взяв участь у відкритті навчально-практичного центру слюсарного напрямку на базі Богородчанського професійного будівельного ліцею.

Про це йдеться на сайті ІФ ОДА.

«Немає нічого важливішого, ніж стрімкий розвиток економіки в регіоні. Для цього потрібні висококваліфіковані фахівці. Важливим є адаптація учнів до сучасних умов, в яких вони перебуватимуть після того, як виходитимуть зі стін навчальних закладів. Сьогодні відбувається важлива подія - відкривається методичний комплекс, де учні здобуватимуть навички роботи із сучасними технологіями, матеріалами та обладнанням, де підніматиметься їх фаховий рівень», - наголосив Дмитро Романюк.

Також посадовець зауважив, що формування європейського простору профтехосвіти з дуальною системою є важливою сходинкою до євроінтеграції та відповідно до плану пріоритетних дій Уряду його відкриття дозволило модернізувати матеріально-технічну базу ліцею.

Задля створення цього навчально-практичного центру слюсарного напрямку були залучені кошти Державного, обласного бюджетів та спеціального фонду навчального закладу.

Додамо, що цей навчальний заклад тісно співпрацює з підприємствами, замовниками робітничих кадрів, у тому числі з ТзОВ «Альянс», ТзОВ «Сендем», ПП Сенджук, ТзОВ «Бистриця», СП «Вулкан» та іншими. Також забезпечує підвищення професійної підготовки учнів, слухачів закладу, стажування робітників підприємств та здійснює перепідготовку незайнятого населення.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.12.2019 06:30
загрузка...