На «Буковелі» провели бізнес-форум

news-image: На «Буковелі» провели бізнес-форум
На базі туристичного комплексу «Буковель» неодноразово відбувалися різноманітні бізнес-форуми, цього ж року курорт вперше організував власний конкурс бізнес-проектів.

«Створи свій бізнес на гірськолижному курорті «Буковель» разом з Resort Management Group отримали можливість бізнесмени, які вже мають готовий бізнес і бажають інтегрувати його в інфраструктуру курорту, інвестори та головне, люди, які мають цікаві ідеї чи бізнес-проекти. Головна наша мета – забезпечити високий сервіс та комфорт гостей курорту, впроваджуючи цікаві розважальні проекти та розвиваючи інфраструктуру Буковелю», – наголосив директор ТК «Буковель» Олександр Шевченко.

Більше шестидесяти проектів та ідей було представлено на розгляд конкурсної комісії. З них обрали лише чотири.

«Resort Management Group готова інвестувати один мільйон гривень в проекти, відібрані на даному форумі. Курорт відкритий до співпраці з новими партнерами, які допоможуть покращити сервіс для туристів. Сподіваюсь, що наступного року цікавих проектів буде ще більше і курорт буде ставати ще більш привабливішим для гостей», – розповів керівник компанії Resort Management Group Андрій Піллероа.

Завдяки бізнес-форуму, отримали інвестиції для свого бізнес-проекту на ТК «Буковель», учасники з Білої Церкви, Києва та Івано-Франківська. Найбільше до вподоби членам конкурсної комісії припали ідеї створення контактного зоопарку, хатинки Діда Мороза, катання на оленях та виробництво карамельних цукерок.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 03.02.2014 19:43
загрузка...