На Бурштинському водосховищі відкрили оглядову вежу

news-image: На Бурштинському водосховищі відкрили оглядову вежу
Орнітологічну оглядову вежу урочисто відкрили на березі водно-болотного угіддя міжнародного значення Бурштинського водосховища в останній день осені.

Це чергова туристична атракція Галицького національного  природного парку. Про це повідомляють на сторінці Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи.

З вежі відкривається мальовничий краєвид північної частини водойми і міста Бурштин. З вежі пташині фани не тільки зможуть споглядати за птахами, а й сховаються від вітру, дощу чи снігу. На стінах споруди розміщені інформаційні стенди про гідрофільну орнітофауну регіону.

Нагадаємо, орнітологічну вежу споруджено у рамках проєкту «Еко-туризм – шлях до збереження природного різноманіття в місцевих карпатських громадах», який реалізувала Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи, у партнерстві із ЗУОТ та АМЕР Прикарпаття, за фінансової підтримки Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”, за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПАТ “Концерн Галнафтогаз”.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 02.12.2019 14:22
загрузка...