На Долинщині сільська амбулаторія отримала спецавтомобіль


Днями голова Долинської РДА Віктор Лаврик вручив для працівників Великотур’янської амбулаторії новий автомобіль «Renault Duster».

Автомобіль придбаний за державною програмою для лікарів загальної практики сімейної медицини, які працюють у сільських амбулаторіях, йдеться на сайті ІФ ОДА.

Це не автомобілі швидкої, це авто для лікарів, які працюватимуть в амбулаторіях і які необхідні для того,щоб якомога швидше дістатись до пацієнта чи провести виїзний прийом. Сучасний автомобіль допоможе наблизити медицину до людей, - зазначив Віктор Лаврик.

Крім того, основне завдання кожного сімейного лікаря – профілактика здоров’я своїх пацієнтів. Завдяки спеціалізованому автомобілю лікарі зможуть вчасно не лише надати медичну допомогу в разі такої потреби, але й проконсультувати та обстежити пацієнта, щоб попередити ускладнення чи захворювання.

Загалом службовий автомобіль допоможе значно скоротити відстань між пацієнтом та лікарем у сільській місцевості. Адже у медичного працівника відтепер є можливість дістатися до кожного жителя за короткий термін, що є дуже важливо, особливо коли йдеться про збереження людського життя.