На дорозі між Верховиною та Косовом у річку зсувається міст з дорогою

news-image: На дорозі між Верховиною та Косовом у річку зсувається міст з дорогою
Міст на Буківцях зі сторони Верховини потребує ремонту. За словами місцевих мешканців, він може не пережити сильну зливу.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив Рома Квіцев, пише Бліц-Інфо

Чоловік розповідає, що ще трошки і доїзд до Косова буде неможливим. 

"Вночі можна і нормально так в'їхати. Такі проблеми на всьому мосту. Весь в дірках", - зауважує Квіцев.

Він додає, що ще один нормальний дощ і цей міст просто впаде.

Натомість у Службі автомобільних доріг Івано-Франківської області зазначають, що міст не має статусу аварійного. Як розповіли кореспонденці Бліц-Інфо у прес-службі САД, залізобетонний міст на дорозі Р-24 Татарів – Кам’янець - Подільський, км 50 +359, у селі Буковець через річку Рибницю збудований 1960 року. Його загальна довжина – 126,8 м. Високий, споруджений через провалля між двома горами. Конструкція має сім прогонів по 18 м. Ширина проїзної частини – 9,6 м, облаштовані два тротуари. Капітальний ремонт мосту проведений 1994 року. 

"Торік під мостом утворився зсув. Його спричинило джерело з неконтрольованим витоком води, яка підмиває підходи та земляне полотно під перехідними плитами мосту. Внаслідок чого зафіксовано просідання цих плит. Увага до згадуваного мосту, як і до інших штучних споруд області, є постійною. В попередні роки підрядна організація Служби автодоріг – філія «МЕД» Облавтодору – провела значний обсяг робіт із ремонту деформаційних швів, проїзної частини підходів до мосту. Однак досі не усунута основна причина просідання мосту – вода, яка далі створює проблеми, насамперед перезволожує земляне полотно. Через це утворився зсув у проїзній частині підходу до мосту.  Сам міст не є аварійним. Проїзна частина, перила – в доброму стані. Проблемна ділянка дороги обгороджена, виставлені попереджувальні знаки", - зауважують дорожники. 

Для вирішення проблеми Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області залучила науковців, щоб виявити причину перезволоження та вирішити питання відведення води від проблемного місця. Передбачається провести належні заходи з водовідведення, влаштування дренажної системи.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.03.2019 15:08