На Франківщині горіли житлові будинки та гараж


Протягом минулої доби рятувальники Прикарпаття ліквідували 4 пожежі. Про це інформує управління ДСНС в Івано-Франківській області.

9 січня о 05:44 у місті Тисмениця на вулиці Сірка виникла пожежа гаражу. Вогнем пошкоджено бойлер та речі домашнього вжитку. На пожежі врятовано житловий будинок. При ліквідації пожежі, на місці працювала ланка газодимозахисної служби. Причина виникнення пожежі встановлюється.

9 січня о 16:53 у селі Спас Коломийського району виникла пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено підлогу, двері та речі домашнього вжитку. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем з боку власника будинку.

9 січня о 20:09 у селі Гвізд Надвірнянського району виникла пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та пошкоджено перекриття. Попередня причина виникнення пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

10 січня о 04:45 у селі Березівка Тисменицького району виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем пошкоджено будівлю, дрова та господарський інвентар. Причина виникнення пожежі встановлюється.