На франківському заводі запускають нові лінії: планують набрати ще 1500 робітників

news-image: На франківському заводі запускають нові лінії: планують набрати ще 1500 робітників
Одне з найбільших підприємств Івано-Франківська та Прикарпаття – ДП ВО «Карпати» розширює виробничі потужності. На заводі готуються до відкриття нового проекту на 3 виробничі лінії. А це ще 1500 додаткових робочих місць. Приміщення облаштовані за усіма сучасними вимогами, створені комфортні умови праці.

Генеральний директор виробничого об’єднання Дмитро Втерковський розповів, що основною вимогою замовника проекту – компанії «Skoda» – був високий рівень зарплати працівників. Також на заводі забезпечують повний «соціальний пакет», йдеться на сайті Руслана Марцінківа.

«Зараз активно готуємо людей на новий проект: читаємо лекції і проводимо практичні заняття. Вже набрали 240 чоловік. Думаю, що цього року ми відправимо першу партію продукції для «Skoda Rapid», – зауважив він.

Також керівник поділився планами розвитку підприємства. Каже, зараз є гарні перспективи, зокрема й створення додаткових робочих місць, збільшення зарплати, а отже, й податкових надходжень до бюджетів всіх рівнів. Це все комплексні рішення. Нині на заводі працює більше 3000 працівників, до кінця року планують набрати ще бодай 500. А до середини 2019 року на заводі мають працювати вже 4500 робітників.

Потужності зростають шаленими темпами. Основний інвестор – американська компанія – підприємству довіряє. Важливу роль у цьому відіграє компетентність і працьовитість наших людей, висока якість продукції. Загалом на «Карпатах» виробляють кабельне устаткування для таких автомобільних гігантів як «Mercedes», «Audi», «Skoda» тощо.

Нові виробничі лінії продемонстрували міському голові Івано-Франківська Руслану Марцінківу.

«Ми підтримуємо виробництво, бо це – основа економіки. Місто сприяє в різних земельних питаннях та юридичних питаннях. Йдемо назустріч в аспектах оподаткування, наприклад переглядаємо на користь виробництв орендну ставку на землю. Є рада підприємців при міському голові, куди входять очільники найбільших підприємств. Маємо гарну динаміку розвитку виробництва й загалом економічного сектору. Головне, щоб увесь бізнес був відкритим та легальним, тоді буде успішне наповнення міського бюджету», – зауважив Руслан Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.11.2018 20:20