На Городенківщині незаконно передали в оренду 22 га землі

news-image: На Городенківщині незаконно передали в оренду 22 га землі
Тисменицька місцева прокуратура скерувала до суду позовну заяву в інтересах держави про звільнення земельної ділянки загальною площею 22 га вартістю близько 2 млн грн.

Про це пише прес-служба прокуратури Івано-Франківської області

Встановлено, що на підставі рішення одного із органів місцевого самоврядування Городенківського району із суб’єктом господарювання укладено договір оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Як з’ясувала прокуратура, передача в користування суб’єкту господарювання відбулася в порушення вимог земельного законодавства, оскільки земельні торги не проводилися, договір оренди у встановленому законом порядку не реєструвався.

Вказані дії органу місцевого самоврядування призвели до незаконного користування суб’єктом господарювання земельною ділянкою та втрати можливості отримання територіальною громадою селища відповідних капіталовкладень у бюджет за використання земельної ділянки.

Звертаючись до суду, прокуратура вимагає визнати незаконним і скасувати рішення органу місцевого самоврядування та звільнити незаконно зайняту земельну ділянку.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.06.2019 20:24
загрузка...