На Городенківщині влаштовують вирівнюючий шар асфальтобетону

news-image: На Городенківщині влаштовують вирівнюючий шар асфальтобетону
Триває плановий поточний середній ремонт на автодорозі державного значення Р-20 Снятин - Тязів у селі Воронів Городенківського району, ділянка км 44+500-46+300.

Працівники підрядного підприємства влаштовують вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону. Там, де мостовий перехід – армують попередньо сіткою, інформує пресслужба САД.

Нагадуємо, що цьогоріч поточний середній ремонт здійснено на кількох найскладніших ділянках автодороги Р-20 Снятин - Тязів. А зокрема в Городенці, Якубівці, Ясеневі-Пільному Городенківського району, а також у селі Живачів Тлумацького району. Триває реконструкція кільцевої розв'язки в Городенці.

Здійснено поточний дрібний ремонт "картами" на а/д Р-20 в Тисменицькому районі, км 104-105, а також поточний дрібний ремонт пневмо-струменевим методом - на інших ділянках у Снятинському, Городенківському, Тлумацькому і Тисменицькому районах.

Залишаються проблемними ще кілька ділянок зі зношеним дорожнім одягом. Там буде поточний середній ремонт.

На відремонтованих ділянках буде влаштовано верхній шар ЩМА, впорядковані узбіччя, з'їзди з головної дороги, дорожню розмітки і знаки.

Замовник робіт - Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Підрядна організація – ТОВ «ПБС». Фінансування - з державного бюджету. Контроль за використаними матеріалами та відповідністю проекту здійснюють фахівці Служби, а також ДП "Дорякість".


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.09.2019 08:53
загрузка...