На Хоткевича мешканці "провели форум" з мером щодо ремонту їхнього двору

news-image: На Хоткевича мешканці "провели форум" з мером щодо ремонту їхнього двору
Справжній форум відбувся у дворі на вул. Гната Хоткевича, 65а, 67, 67а. Тут мешканці разом з міським головою Русланом Марцінківим та депутатом обговорювали ремонт своєї прибудинкової території.

Роботи розпочались нещодавно, наразі виконали близько 15% запланованого. У дворі мають відбутись масштабні зміни, і на це потрібен тривалий час. Ремонт завершать наступного року, йдеться на сайті martsinkiv.if.ua

За проектом з’явиться мережа брукованих доріжок, нове покриття міжбудинкового  проїзду, дитяча зона зі спортивним майданчиком та зона зі зручними вуличними меблями для старшого покоління. Також передбачено зовнішнє освітлення та нова дощова каналізація.

«Приємно такі зміни обговорювати з мешканцями. Особливо, якщо це ініціативна та небайдужа громада. Ще на етапі проектування люди приносили свої зауваження, бачення того, яким має стати цей двір. Кожен куточок, кожну особливість та проблему території вони знали. Тому проект вдався таким, де направду враховані всі моменти, використане комплексне бачення», – розповів Руслан Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 26.10.2018 21:25