На Івано-Фанківському КП "ЄРЦ" з початоку року проведено 30 перевірок. Вадим Войтик підготував подяки керівникам контролюючих органів

news-image: На Івано-Фанківському КП "ЄРЦ" з початоку року проведено 30 перевірок. Вадим Войтик підготував подяки керівникам контролюючих органів
Івано-Франківське комунальне підприємство «Єдиний розрахунковий центр» на сьогоднішній прес-конференції подякувало правоохоронним та контролюючим органам за їх «вагомий внесок в дотриманні підприємством вимог чинного законодавства».

За словами заступника директора КП «ЄРЦ» Петра Шкутяка, з початку року підприємство отримало 300 запитів на інформацію від контролюючих органів та прийняло 30 планових та позапланових перевірок. За результатами перевірок складено 3 адмінштрафи на 85, 170 та 170 гривень. Усунуто порушень на суму 1 тисяча 149 гривень.

Петро Шкутяк підкреслив, що працівники «ЄРЦ» кожного дня очікують на нові візити контролюючих органів, - повідомляє кореспондент "Бліц-Інфо".

Директор КП «ЄРЦ» Вадим Войтик повідомив, що подібні перевірки відбувалися й протягом минулих років. При цьому, Войтик розуміє, що більшість перевірок викликані численними скаргами мешканців Івано-Франківська.

В результатів, КП «ЄРЦ» відзначив грамотами голову територіального відділення антимонопольного комітету Тетяну Савчин, начальника Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області Геннадія Буковського, начальника інспекції з питань захисту прав споживачів в Івано-Франківській області Юрія Петрицю, оперуповноваженого сектору ДСБЕЗ Івано-Франківського МВ УМВС старшого лейтенанта міліції Артура Мотищука.

Вадим Войтик наголосив, що системна робота відповідних служб дозволяє також підвищувати фах спеціалістам комунального підприємства, зокрема і в частині норм процесуального законодавства.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.10.2013 13:09
загрузка...