На Івано-Франківщині гостюють діти з Житомирщини та Чернігівщини


Як уже повідомлялося, з 3 до 10 січня на Прикарпатті відпочивають діти пільгових категорій з Житомирської та Чернігівської областей.
Щоб їхнє дозвілля було змістовним та запам’яталося, у районах, де перебувають діти - Богородчанському, Долинському, Калуському, Рожнятівському, підготували насичені програми, інформує прес-служба ОДА.

Так, на Рожнятівщині для юних гостей організували поїздки в Івано-Франківськ, екскурсії у відділене гірське село Осмолода, участь у різдвяних вертепах, майстер-класи, концерти. Зауважимо, що організатори розмістили дітей в сім’ях сіл Нижній Струтин та Сваричів, щоб вони мали змогу побачити традиції різдвяних свят на Бойківщині

4 січня у світлиці Рожнятівської центральної районної бібліотеки дзвінкоголосою бойківською колядою, щедрівками і віншівками привітав маленьких представників Сходу України народний хоровий колектив Рожнятівського районного Народного дому під керівництвом Надії Мензатюк. Директор РНД Ігор Тринчук щедро засіяв гостей пшеницею «На щастя, на здоров’я, на Новий рік!».

Краще пізнати мальовниче містечко Рожнятів діти змогли завдяки перегляду відеофільму «Рожнятів радо всміхається нам», створеного працівниками бібліотеки. На згадку про перебування дітей на рожнятівській землі працівники бібліотеки подарували маленьким гостям пам’ятні вітальні буклети.

Школярі побували в гірській частині Рожнятівського району – Горганах. Через річку Лімниця підвісним мостом добралися до старих австрійських доменних печей – неабиякої туристичної принади.

В Осмолодському лісовому господарстві гостям показали процес вирощування форелі. А згодом діти ще й скуштували рибної юшки з цієї гірської чистоводної річки. А ще спостерігали за приготуванням традиційної бойківської страви – гопки, каталися на лижах і санках.