На Калущині освятили новозбудований храм

news-image: На Калущині освятили новозбудований храм
У неділю, 13 жовтня, в селі Пійло Калуського району Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин освятив новозбудовану церкву та престіл для місцевої громади.

Традиційно, Владику зустрічали на подвір'ї святині. Діти вручили Митрополиту хліб та сіль, а парох запросив Кир Володимира очолити Архієрейську Божественну Літургію. Вже на початку відвідин Митрополит здійснив освячення нового храму та престолу, на якому відтепер буде звершуватись безкровна жертва нашого Спасителя, інформують у пресслужбі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Радість цієї величної події спільно з парохом та вірними розділили чисельно зібрані священники та запрошені гості з навколишніх міст і сіл.

У своєму слові до вірних Владика Володимир пояснив значення храму для кожного християнина, після чого подякував парафіянам за велику жертовність. 

"Ми знаємо, що цей храм належить не тільки якійсь одній людині чи групі людей, ні, він є домом для усіх, без винятків і розподілів, і дійсно, і справедливо, щоб так було", - зазначив Архієрей.

По завершенню Божественної Літургії Митрополит уділив усім присутнім своє архієрейське благословення.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.10.2019 06:08
загрузка...