На Коломийщині обговорили перспективи розвитку до 2021 року

news-image: На Коломийщині обговорили перспективи розвитку до 2021 року
5 грудня відбулося засідання Коломийської районної Ради регіонального розвитку.

Учасники заходу підбили підсумки роботи за останні чотири роки, а також визначено перспективи розвитку Коломийщини  до 2021 року у провідних сферах життєдіяльності - економіка, медицина, культура, освіта.

Підсумовуючи досягнення району за 2015-2018 роки, голова райдержадміністрації Любомир Глушков проінформував, що впродовж останніх років виконання дохідної частини місцевих бюджетів забезпечено більше, як на 100 відсотків. Субвенції і дотації з державного  бюджету складають більш, як 600 млн.грн., з них левова частка належить субвенціям соціального характеру. 
Починаючи з 2015 року для розвитку медичних закладів проведено ряд капітальних ремонтів, зокрема в урології, ЛОР-відділенні, психоневрологічному відділенні, пологовому будинку Коломийської ЦРЛ, у приймальному відділенні Коломийської дитячої лікарні. Відкрито поліклініку в м.Коломиї. Придбано  медичного обладнання на загальну суму 60,0 млн.грн. Здійснено капітальний ремонт  амбулаторій і ФАПів у 10 селах: Коршів, Лісний Хлібичин, Ковалівка, Товмачик, Струпків, Спас, Виноград, Скопівка, Жукотин, Ліски.

Успішно запрацювала «Нова українська школа», оснащена новими меблями, партами, комп’ютерною технікою, інтерактивними дошками, дидактичними матеріалами. З різних джерел фінансування освоєно 3,1 млн.грн.

Організовано роботу інклюзивно-ресурсного центру, який планово охоплює 60 дітей із особливими освітніми потребами.

Відкрито дошкільні навчальні заклади в селах Рунгури, П’ядики, Шепарівці, Великий Ключів, Виноград, загалом освоєно 7,0 млн.грн.

Відкрито 9 футбольних полів зі штучним покриттям:  с.Матеївці, с.Дебеславці, с.Пилипи, с.Ковалівка, с.М.Кам’янка, с.Підгайчики, с.Коршів, с.Раківчик, смт.Отинія.

У 2015-2018 роках на зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури району виділено та освоєно з усіх джерел фінансування  більше 5,0 млн.грн. Комп’ютеризовано 22 бібліотеки району.

У 2018 році за співфінансуванням районного та сільських бюджетів проведено ремонти доріг у 18 населених пунктах району. Відремонтовано дорогу Івано-Франківськ-Чернівці. Проведено ремонти доріг Коломия-Гвіздець, Коломия-В.Камянка.

За рахунок Проекту  ПРООН реалізовано 16 мікропроектів в галузі енергозбереження, енергоефективності та розвитку медицини на засадах співфінансування на загальну вартість 2,9 млн.грн. Реалізовано Швейцарсько-Український проект DESPRO. З метою покращення інвестиційного іміджу району виготовлено фільм, проморолик та інші презентаційні матеріали.

Протягом звітного періоду за бюджетні кошти для соціально-незахищених пільгових категорій дітей району придбано 5 квартир на загальну суму майже 2,0 млн.грн. (в тому числі з районного бюджету – 854,0 тис.грн.).

Щорічно надається допомога родинам загиблих учасників антитерористичної операції. Упродовж 2015-2018 років надано матеріальну допомогу на придбання матеріальних цінностей для потреб трьох військових частин на загальну суму 371,5 тис.грн.
 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.12.2018 12:57