На Коломийщині розпочався військово-патріотичний вишкіл молоді

news-image: На Коломийщині розпочався військово-патріотичний вишкіл молоді
На Коломийщині в урочищі «Мар’янка», що знаходиться в лісових масивах ДП «Коломийський лісгосп», розпочав свою роботу військово-патріотичний вишкіл.

Учасники вишколу, хлопці та дівчата віком від 12 до 17 років з різних куточків України (Чернівецька, Львівська, Київська, Донецька, Івано-Франківська, Дніпропетровська області та з Криму), проведуть у наметах в лісі десять днів. Дітей навчатимуть надавати першу медичну допомогу, виживати в екстремальних умовах, правильно поводитися зі зброєю співати патріотичних пісень, розваг історичного характеру. Також планується сходження на Говерлу та відвідини криївки воїнів УПА, інформує пресслужба Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Лісівники Коломийського лісгоспу ознайомлять дітей з правилами поведінки у лісі, розкажуть про небезпеку лісових пожеж, а також багато цікавого та пізнавального про ліс.

Вперше такий військово-патріотичний вишкіл розгорнувся у серпні минулого року, пізніше у жовтні. Попри те, що захід проводиться лише втретє, прихильників і учасників зібрав досить чимало. Серед юного покоління багато тих, хто «за» активне та корисне проведення часу.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.06.2019 23:19
загрузка...