На Косівщині небайдужі зібрали понад 600 кілограмів корму для бездомних тварин

news-image: На Косівщині небайдужі зібрали понад 600 кілограмів корму для бездомних тварин
Упродовж двох тижнів на Косівщині проходила акція милосердя та добра «Маленький пакунок – великий дарунок», метою якої було зібрати корм для безпритульних тварин.

Така добра ініціатива зародилася у лідерів учнівського самоврядування району. Діти зуміли об’єднати свої зусилля на підтримку чотирилапих друзів, які через безвідповідальність людини опинилися на вулиці, пише прес-служба ОДА.

Акція проводилася у рамках реалізації на Косівщині освітнього проекту «Біоетика» за підтримки відділу освіти  і сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації, благодійного фонду «Щаслива лапа» та у тісній співпраці із волонтерським рухом «Прилаштуй друга» м. Косів.

Загалом, участь в акції взяли 26 освітніх закладів району та Яблунівської ОТГ. Спільними зусиллями дітей, батьків та освітян вдалося зібрати понад 600 кг корму для тварин-безхатьок, в т.ч.:

17 квітня зібраний корм передано представникам волонтерського руху «Прилаштуй друга». А вже наступного дня школярі відвідали притулок для бездомних тварин у м. Коломиї, на власні очі побачили вольєрну перетримку безхатьок у м. Івано-Франківську та мали можливість особисто поспілкуватися із керівником благодійної організації «Дім Сірка» Наталією Когут. У всі три притулки діти приїхали не з порожніми руками. Більшу частину зібраного корму одностайним рішенням учнівського активу, освітян та волонтерів було вирішено передати як благодійну допомогу собакам та котам у притулках нашої області. Таким чином діти ознайомилися із умовами утримання тварин-безхатьок, волонтерською діяльністю людей, яким не байдужа доля тварин, постраждалих від байдужості, а іноді і від жорстокості людини.

19 квітня частину корму, яка залишилася, волонтерський рух «Прилаштуй друга» м. Косів передав людям, які намагаються підгодовувати безпритульних собак та котів міста.

Така масштабна акція зі збору корму для тварин-безхатьків проводилася на теренах Косівського району вперше. Зібраний корм у кількості понад 600 кг засвідчує беззаперечний факт: діти показали нам, дорослим, гарний урок у ставленні до тварин.

Учнівська молодь, об’єднавшись у цілі допомогти безпритульним тваринам, власним прикладом продемонструвала, що можна, звичайно, чекати, поки сили в особі держави вирішать проблему захисту тварин — зігріють, нагодують, знайдуть дім, захистять від жорстокості. Але до того часу доля тварин залежить від нас із вами — від нашої здатності бачити наслідки своїх вчинків, нашої чуйності, вміння відчути біль слабшої істоти, від терпимості, бажання допомогти тваринам або тим, хто намагається їм допомогти.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.04.2019 06:34
загрузка...