На Косівщині троє чоловіків нарубали лісу на 41 тисячу

news-image: На Косівщині троє чоловіків нарубали лісу на 41 тисячу
На Косівщині прокуратура передала до суду ще три справи щодо порубки лісу.
Під процесуальним керівництвом прокуратуриКосівського відділу Коломийської місцевої прокуратури скеровано до суду три обвинувальні акти стосовнотрьох обвинувачених, які є мешканцямиКосівського району, занезаконну порубкулісу, тобто за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 246 КК України.
 
Зокрема, обвинуваченими в цих кримінальних провадженнях є 31-річний, 38-річний та 42-річний жителіКосівського району, які в жовтні 2018 рокувчинилинезаконні порубки лісуна території Косівського районного підприємства «Райагроліс», спричинивши державі шкоду на загальну суму понад 41 тис. грн.
 
Під час досудового розслідування в обвинувачених вилучено три бензопили, які визнані речовими доказами. Також вилучено та визнано речовими доказами деревину.
На відшкодування шкоди, завданої незаконною вирубкою лісу, заявлено три позови на суму понад 41 тис. грн.
 
Санкцією ч.1 ст. 246 КК України передбачено покарання у виді штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.
 
Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.11.2018 07:07