На Київщині вкрали немовля – поліція оголосила "перехоплення"


У Коцюбинському Київської області жінка викрала немовля у матері та повезла 3-місячного хлопчика на авто в невідомому напрямку.

Поліція Київської області ввела план-перехоплення, щоб зупинити зловмисницю, пише УП.

Поліція повідомляє: "Одинока мати напередодні познайомилася із, нібито, волонтерами, які запропонували обміняти дитячі речі. Не вбачаючи небезпеки, жінка дала потримати дитину зловмисниці, яка раптово схопила хлопчика і втікала на легковику срібного кольору". 

За даними правоохоронців, "викрадачка із чорним волоссям, в окулярах, була одягнена у жилетку синього кольору і джинси".

"Якщо вам стала відома інформація щодо можливого місцеперебування розшукуваної, просимо негайно повідомляти за телефоном 102", – закликає поліція.

Волонтерка Женя Михайленко пише у Facebook, що жінка отримала контакти матері у вайбер-групі для допомоги мамам.

"Сьогодні вранці приїхала і вони пішли з мамою малюка Оленою і з дитиною на пошту. Мама довірливо залишила малюка жінці і зайшла на пошту, коли вийшла жінки з малюком не виявилося… Зараз батьки оббігають камери, поліцію викликали", – повідомляє вона.

За словами Михайленко, прикмети викрадачки такі: років 25, чорне волосся, веснянки, окуляри для зору чорні, приїхала на сріблястому Ланосі.

Малюк був одягнений у різнокольоровий комбінезон і коричневу в'язану шапку.

Вкрали дитину на Доковській 5б в смт Коцюбинське.

За викрадення дитини 2019 року народження, яке мало місце у Коцюбинському, розшукується автомобіль Daewoo, номерний знак 68268 KE.

"У мене залишився лише її телефон і він не відповідає", – повідомила мати виданню "Громада Приірпіння".