На мості через річку Дністер дорожники полатали ями

news-image: На мості через річку Дністер дорожники полатали ями
На замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області підрядна організація провела роботи з поточного дрібного ремонту на 177 км дороги загального користування державного значення Р-24 Татарів - Кам'янець-Подільський (проїжджої частини мосту через річку Дністер).

У 2017-18 роках здійснено поточний середній ремонт ділянки дороги Р-24 на км 167 -177 (перед мостом). Проведена розмітка. Міст через Дністер розмежовує Івано-Франківську і Тернопільську області, пише прес-служба САД на сторінці у мережі. 

Міст збудований 1977 року на межі Прикарпаття та Поділля. З франківського боку — це село Семаківці, з тернопільського — Устечко. Конструкція складається зі 182 блоків, кожен по 25 тонн.

Міст перебуває під постійним наглядом Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Експлуатаційне утримання здійснює Філія Івано-Франківського Облавтодору "Городенківська ДЕД". Як і городенківської ділянки дороги Татарів — Кам’янець-Подільський.

Дорога Р-24 з’єднує центральну частину країни з Карпатами. Ділянку від села Семаківців Городенківського району здали в експлуатацію разом із мостом. При її будівництві дорожники навіть підірвали прибережну скелю. 

А доти існувала дорога державного значення Делятин — Могилів-Подільський. Вона перетинала Дністер вище за течією, біля села Михальча. Коли спорудили згадуваний новий міст, старий спалили. Але зробили це художньо — під час зйомок фільму про післявоєнні події в цих краях — «Багряні береги».

Найближчі мости через Дністер — у селі Лука Городенківського району (на дорозі місцевого значення), Нижнів - Тлумацького (Н-18) та Заліщиках Тернопільської області. Це місто мало річкову флотилію, курсували між тернопільськими та городенківськими селами пороми.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.04.2019 09:08
загрузка...