На Надвірнянщині створюють ще одну об'єднану громаду

news-image: На Надвірнянщині створюють ще одну об'єднану громаду
Позитивний Висновок Івано-Франківської облдержадміністрації отримала Пасічнянська ОТГ Надвірнянського району.

До її складу мають увійти селище Битків, Пасічнянська сільська рада (з селами Пасічна, Букове, Постоята, Соколовиця) та Пнівська сільська рада (з селами Пнів, Білозорина, Мозолівка). Про це повідомили в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

«Ще одна об’єднана територіальна громада з’являється на карті ОТГ Прикарпаття. Чисельна громада з достатнім економічним потенціалом і компактною територією, а також з амбіціями бути ядром більшої у майбутньому громади, яка на сьогоднішньому етапі об’єднує 1 селищну та дві сільських ради, а в майбутньому також обєднає Зелену і Бистрицю. Як експертне середовище, вітаємо процес укрупнення громад і зростання спроможності ОТГ», - зазначив директор Івано-Франківського ЦРМС, створеного за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, Руслан Панасюк.

Додамо, що у форматі, який отримав позитивний висновок Івано-Франківської ОДА громада матиме 17 тисяч мешканців, а також близько 100 мільйонів прогнозованого обсягу бюджету (виходячи з даних 2019 року), з яких близько 25 лійонів гривень складатимуть власні надходження ОТГ.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.06.2019 15:44
загрузка...