На Прикарпатті 1700 дітей-інвалідів потребують денного нагляду

news-image: На Прикарпатті 1700 дітей-інвалідів потребують денного нагляду
11 жовтня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Романа Іваницького відбулася нарада із заступниками голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення, за участю керівників соціальних служб області щодо виконання завдань даних на Всеукраїнській нараді з питань захисту прав дитини 03.10.2013 р.

На нараді розглянуто питання про стан реалізації в області нових соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України” та про перебування в області з робочою поїздкою Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка.

Під час зустрічі Р.Іваницький акцентував увагу на запровадженні нових підходів в управлінні та здійсненні переходу до нової системи оцінювання результатів діяльності місцевих органів влади у соціальній сфері.

«На сьогоднішній день керівництво держави акцентує увагу на соціальному забезпеченні сімей, в яких виховуються  діти з обмеженими можливостями. Забезпечення дітей-інвалідів всіма технічними  та іншими засобами реабілітації та збільшення розміру соціальних виплат – це одне з основних завдань, яке ставить перед собою керівництво держави», – наголосив Р. Іваницький.

На нараді було розглянуто питання про створення протягом 2013-2014 років мережі центрів денного перебування дітей інвалідів (відділень при реабілітаційних центрах). «В області є приблизно 1700 дітей, які потребують денного нагляду. Проте, через скрутне матеріальне становище, батьки дітей-інвалідів не можуть звільнитися з роботи та доглядати їх . Тому, можливість залишити на декілька годин протягом доби дитину-інваліда у  спеціалізованому закладі створить умови для сімейного виховання дітей-інвалідів, отримання позитивної динаміки з реабілітаційних заходів», – переконаний директор департаменту охорони здоров’я Роман Мельник.

Як повідомив директор департаменту соціальної політики Ярослав Лаган, в області продовж січня-вересня 2013 року згідно з потребою забезпечено 239 дітей-інвалідів 241 технічним та іншими засобами реабілітації, в тому числі кріслами колісними - 99 дітей. Також забезпечено 514  дітей-інвалідів 1475 протезно-ортопедичними виробами.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.10.2013 16:27
загрузка...