На Прикарпатті 95% відшкодованого ПДВ повертається платникам з іноземними інвестиціями

news-image: На Прикарпатті 95% відшкодованого ПДВ повертається платникам з іноземними інвестиціями
По області основна сума відшкодованого грошовими коштами податку на додану вартість припадає на платників з іноземними інвестиціями, які здійснюють експорт готової продукції власного виробництва.

Так, з початку року 37 платникам Івано-Франківщини з іноземним капіталом повернуто 1 830,1 млн.грн. заявленого до відшкодування ПДВ, що становить 94,5 відс. відшкодованих сум цього податку.

За процедурою автоматичного бюджетного відшкодування 6 платникам із іноземними інвестиціями, повернуто 604,2 млн.грн. заявленого до відшкодування ПДВ.

Нагадаємо, нещодавно відбулася зустріч Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка з інвесторами Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. В рамках зустрічі обговорено основні питання сприятливого бізнес-клімату для залучення інвестицій, розвитку малого і середнього підприємництва, спрощення митних процедур для безперешкодного та комфортного перетину кордону товарів і громадян.

Залучення інвестицій, як зовнішніх, так і внутрішніх, сприяє розвитку підприємств області - це насамперед будівництво різних інфраструктурних проектів, модернізація виробництва, створення нових робочих місць.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.10.2013 16:54
загрузка...