На Прикарпатті кухарі змагались за звання найкращого

news-image: На Прикарпатті кухарі змагались за звання найкращого
У Брошнівському професійному лісопромисловому ліцеї змагалися професійні кухарі Прикарпаття.

У другому етапі обласного конкурсу професійної майстерності взяли участь десять кращих майстрів виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти Івано-Франківської області, пише Брошнів-осадська ОТГ.

Свої знання, вміння і навики предтавили кухарі Кутського, Коломийського, Коршівського, Отинійського професійних ліцеїв, ВПУ№14 м.Коломия та ВПУ№7 м.Калуш.

Конкурсанти мали можливість проявити себе у трьох турах: практичному і теоретичному завданнях та презентації навчального закладу. 

Розпочався конкурс із практичного завдання, яке учасниці мали можливість виконувати у капітально відремонтованому приміщенні виробничої майстерні. Світле просторе приміщення кухні, облаштоване за сучасними стандартами, неабияк надихнуло професійних кухарів. 

Три години на кухні кипіла робота, за якою уважно спостерігало компетентне журі. До уваги бралися не тільки смакові якості, оформлення і подача страви, але й сам процес її приготування.

Відтак конкурсанти презентували свої навчальні заклади та дали відповіді на 200 теоретичних питань.

За результатами трьох турів компетентне журі визначило кращого кухара Прикарпаття: перемогла майстер виробничого навчання Брошнівського ПЛПЛ Марія Хріновська. 
Почесне друге місце виборола Сусанна Дорошенко (ВПУ№7 м. Калуш), а третє призове місце зайняла Світлана Орищук (Городенківський професійний ліцей). Переможцю і призерам вручили техніку для кухні.

Усі учасники отримали приємні враження та подарунки на згадку. Проведення конкурсів фахової майстерності дають можливість не тільки виявити кращих серед кращих, але обмінятися досвідом з колегами, проявити творчу уяву та фантазію.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.11.2018 07:20