На Прикарпатті люди поскаржились на завищенні ціни за оформлення закордонного паспорту


У Тлумацькому районному відділі міграційної служби декілька громадян поскаржилися керівнику територіального підрозділу на те, що їх спонукають оплатити завищену суму грошей за отримання адміністративної послуги.

Йдеться про оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Про це в мережі повідомляє пре-служба УДМС України в Івано-Франківській області.

"За наслідками проведення службової перевірки констатуємо той факт, що ці люди мали підстави для невдоволення та претензій до роботи працівників райвідділу. У зв’язку з цим УДМС України в Івано-Франківській області робить відповідні висновки - найперше просить вибачення у даних громадян і шкодує з приводу прикрого інциденту",- йдеться в дописі.

Крім того, у міграційній службі наголосили на тому, що з метою встановлення фактів причетності чи непричетності працівників Тлумацького РВ УДМС України в Івано-Франківській області до порушень матеріали за даним фактом направлено до УЗЕ в Івано-Франківській області Департаменту захисту економіки НПУ.

Про результати перевірки УДМС в області проінформує громадськість.