На Прикарпатті перевірили, чи вода на пляжах є безпечною

news-image: На Прикарпатті перевірили, чи вода на пляжах є безпечною
Мешканців та гостей Прикарпаття попереджають, що на території області офіційно функціонує три пляжі.

Зокрема це: міське озеро в місті Івано- Франківськ ( « КП розвитку та рекреації » ), штучні стави в селі Поляниця Яремчанької міської ради (ТзОВ « Буковель » та ТзОВ « ПАРКТУР »). Про це інформує "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України".

З початку літнього сезону  станом на 19.07.2019 р. лабораторіями ДУ   « Івано- Франківський  обласний лабораторний центр МОЗ України» відібрано для досліджень 50 проб води з об’єктів рекреаційного та оздоровчого використання ( пляжів).
 
За результатами досліджень вода відповідає санітарно- гігієнічним нормативам по мікробіологічних та санітарно- хімічних показниках. В даний час відпочинок на території вказаних об’єктів не створює загрозу здоров’ю людей.
 
Разом з тим, наполегливо радимо відпочивати в офіційно відведених для купання місцях, оскільки офіційні пляжі перед відкриттям та протягом сезону перевіряють на безпеку. Місця стихійного відпочинку на берегах водойм, які часто обирають мешканці, можуть нести загрозу здоров’ю.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.07.2019 14:30
загрузка...