На Прикарпатті перевірили, як живуть діти у проблемних сім’ях

news-image: На Прикарпатті перевірили, як живуть діти у проблемних сім’ях
Працівники патрульної поліці Івано-Франківської області спільно з інспекторами ювенальної превенції та представниками служби у справах дітей проводять профілактичні рейди щодо перевірки сімей, де проживають діти, які опинились у складних життєвих обставинах.

Мета таких рейдів – виявлення порушень з боку батьків, насамперед в ухилянні від виконання своїх батьківських обов’язків по вихованню та належних умов щодо утримання своїх дітей.

Так, поліцейські та співробітники соціальних служб перевіряють умови проживання дітей у сім'ях, які мешкають на території області.

З батьками кожної із перевірених сімей було проведено профілактичні бесіди, щодо належного виконання їх батьківських обов’язків та створення необхідних придатних умов життя та виховання своїх дітей.

Під час рейду в Івано-Франківську порушень не виявлено. Водночас за результатами таких же перевірок, проведених працівниками ювенальної превенції в Богородчанському, Коломийському та Тисменицькому районах, було зафіксовано факти неналежного виконання батьками обов’язків щодо виховання дітей. У кожній з цих ситуацій ювенальні поліцейські відреагували відповідним чином, забезпечивши необхідну допомогу дітям та заходи впливу щодо безвідповідальних батьків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.08.2019 10:14
загрузка...