На Прикарпатті понад 306 гектарах земельних угідь знищено отруйний борщівник Сосновського


На Прикарпатті тривають роботи зі знищення борщівника Сосновського.

Ця отруйна рослина найбільш розповсюджена в Рогатинському, Надвірнянському та Рожнятівському районах, повідомляють у департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

На початок червня в області скошено борщівника на площі 271,68 га, що становить 59,5%. Оброблено гербіцидами 34,37 га  (7,5%). Всього по області знищено борщівника на площі понад 306  га, або майже 70% до всієї площі зростання. Значні  території  борщівника на сьогодні залишилися у Надвірнянському (26,7га.), Рожнятівському (22,35га), Рогатинському (19,7га), Калуському (20,5га) районах та Болехівській міській раді (26 га).

За дорученням керівництва обладержадміністрації для контролю за процесом знищення борщівника Сосновського та координації роботи в цьому напрямку в районах були утворені відповідні комісії, до складу яких уввійшли представники органів місцевого самоврядування, управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, державної інспекції сільського господарства, фітосанітарної інспекції, управлінь (відділів) Держземагенства, управління ДСНС в області. Населення області через ЗМІ поінформували про шкоду для здоров`я людини отруйного борщівника.