На Прикарпатті продажі нових авто виросли на 15%


У жовтні в Івано-Франківську та області придбали 110 нових автомобілів. Це на 15% більше, ніж у жовтні минулого року.

Сума витрат минулого місяця в регіоні склала майже $4 млн. Найпопулярнішою маркою у регіоні була Toyota, яких зареєстрували 21 авто на суму $900 тис. Також попитом користувалися Renault і Volkswagen, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Серед компактних машин прикарпатці найчастіше купували Citroen C1. У В-класі найбільше продажів отримало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Renault Logan. Серед авто класу D зареєстрували кабріолет BMW 4-Series. Лідером E-класу був Volkswagen Passat. У F-класі бестселером був Mercedes S-Class. Поміж позашляховиків найбільше продажів отримав Renault Duster, який виявився найпопулярнішим серед усіх класів.

Загалом, минулого місяця українці придбали 9 тис нових автомобілів на $270 млн. Порівняно з жовтнем 2018 року продажі виросли на 29%. Кількість придбаних за місяць позашляховиків перевищила 6 тис авто, а легковиків купили значно менше – 3 тис.

Нагадаємо, у січні-вересні в Івано-Франківську та області придбали 800 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $31 тис. Сума витрат за 9 місяців в регіоні перевищила $25 млн.