На Прикарпатті проведуть профілактичні рейди «Діти вулиці»

news-image: На Прикарпатті проведуть профілактичні рейди «Діти вулиці»
Служба у справах дітей райдержадміністрацій, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення спільно з працівниками ювенальної превенції систематично проводять рейди: «Діти вулиці», «Вокзал», «Літо» тощо.

Зокрема, у 2018 році проведено 743 профілактичних рейдів, під час яких виявлено 769 дітей. З них вилучено з: вулиці – 22 осіб, сім’ї – 50, крім цього, попереджено 697 дітей, інформує прес-служба ОДА.

Із загальної кількості вилучених дітей: 5 – повернено в сім’ю, 42 – влаштовано в центри соціально-психологічної реабілітації дітей, 3 – влаштовано до навчальних закладів, 22 – до закладів охорони здоров’я.

Під час рейдів виявлено 17 підлітків, які вживали спиртні напої. Виявлено 45 порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами. За кожним фактом працівниками правоохоронних органів складено протоколи про адміністративні правопорушення, винні особи притягнуті до адміністративної відповідальності. Зокрема, попереджено 21 та ініційовано притягнення до відповідальності 44 посадових осіб.

Під час проведення профілактичних заходів-рейдів працівниками служб у справах дітей обстежено умови проживання дітей в 1190 сім’ях, попереджено 700 батьків за неналежне ставлення до виховання дітей та ініційовано притягнення до відповідальності 237 осіб.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.01.2019 12:04