На Прикарпатті радилися, як не допустити міжконфесійних конфліктів через Томос

news-image: На Прикарпатті радилися, як не допустити міжконфесійних конфліктів через Томос
У Франківську відбулося розширене засідання Міжконфесійної ради області для налагодження діалогу між владою та церквою. Сторони домовилися про координацію дій.

Сьогодні, 2 листопада, на засідання Міжконфесійної ради області прибув т. в. о. заступника начальника ГУНП в Івано-Франківській області Олег Йосипів із чіткою позицією правоохоронних органів – забезпечувати порядок в регіоні і не допускати ворожнечі між конфесіями.

Нагадаємо, така зустріч актуальна напередодні проголошення Томосу для України і створення єдиної Помісної Православної Церкви в Україні. Це не стосується Української греко-католицької церкви.

Додамо, що під час наради висловилися представники конфесій і голова Івано-Франківської облдержадміністрації, аби мирно врегульовувати будь-які церковні питання. Зазначили, що люди самі виберуть, яку конфесію обрати і ніхто нікого не буде переманювати до себе.

Поліцейські Івано-Франківщини гарантують безпеку та порядок в області, щоб не було жодного тиску та було забезпечено право на вільне віросповідання для кожного вірянина. Адже головне завдання поліції - забезпечення конституційних прав і свобод громадянина.

З цією метою правоохоронці моніторитимуть релігійну ситуацію в області і закликають прикарпатців інформувати про ті чи інші незаконні дії.

Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 03.11.2018 07:07