На Прикарпатті розпочав роботу інтерактивний еко-центр

news-image: На Прикарпатті розпочав роботу інтерактивний еко-центр
Днями у Національному природному парку «Гуцульщина» відбулося перше заняття у новоствореному інтерактивному еколого-пізнавальному центрі.

Саме тут дітвора матиме можливість пізнавати та досліджувати природу за допомогою сучасних мультимедійних та дидактичних засобів, пише Бліц-Інфо з посиланням на Косівську РДА.

Оскільки у новому навчальному році в Україні розпочала свою роботу нова українська школа, працівники відділу екологічної освіти також активно долучаються до впровадження цікавих та пізнавальних еколого-освітніх заходів у сучасному інтерактивному еко-центрі.

В цей день відбулося вступне заняття для учасників третього шкільного природоохоронного науково-дослідного відділення (ПНДВ), що діє у співпраці з освітніми закладами району та НПП «Гуцульщина».

Діти ознайомилися з діяльністю парку, дізнались про мету та завдання шкільного ПНДВ, розгадували кросворд та брали участь в еко-естафеті. Захід проходив у дружній атмосфері, учні охоче долучались до активностей, запропонованих екоосвітянами, дискутували на теми: «Що ви розумієте під словом природа?» та «Як ти долучаєшся до збереження навколишнього середовища?».

Завдяки інтерактивним засобам та дидактичним матеріалам, заняття стало більш інформативним, цікавим та багатогранним.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.09.2018 08:17