На Прикарпатті рятувальники провели розяснювальні роботи населення щодо пожежної безпеки

news-image: На Прикарпатті рятувальники провели розяснювальні роботи населення щодо пожежної безпеки
Ситуація з пожежами та загибеллю людей на них в нашій області і далі викликає занепокоєння. За оперативними даними Управління ДСНС в області з початку року на Прикарпатті зареєстровано 1278 пожеж, у вогні загинуло 42 особи.

В переважній більшості випадків винуватцями лиха є самі люди. Їх необережність у поводженні з вогнем в побуті, нехтування елементарними правилами пожежної безпеки і призводить до непередбачуваних наслідків, повідомляє прес-служба управління ДСНС в Івано-Франківсбкій області.

 

 Як свідчить досвід, найбільш дієвими для  запобігання пожеж є так звані «профілактичні відпрацювання» – заходи, під час яких спеціальні рейдові групи у складі працівників Управління ДСНС в області, УМВС в області, представників органів місцевого самоврядування, фахівців газової служби, РЕМу здійснюють перевірки протипожежного стану житлових будинків та господарських споруд населених пунктів, роз’яснюють людям, яку небезпеку таїть у собі вогонь, навчають громадян правил безпеки життєдіяльності.

     

Саме такі відпрацювання пройшли в селах Войнилів Калуського району та  Чернів  на Рогатинщині. 

  

В першу чергу, учасники рейдових груп здійснили подвірні обходи обійсть, де проживають соціально незахищені верстви населення - одинокі, перестарілі люди, багатодітні родини, неблагополучні сім’ї, котрі, належать до так званої «групи ризику». Адже, як свідчить статистика, саме ці категорії громадян найчастіше стають жертвами пожеж.

    

 В рамках проведення комплексного профілактичного відпрацювання рятувальники побували, зокрема, і у Войнилівській загальноосвітній школі, де провели  «Урок безпеки». В ході тематичного заходу фахівці служби з надзвичайних ситуацій звернули особливу увагу школярів  на  дотримання правил пожежної безпеки вдома під час користування відкритим вогнем,  застерегли дітей від небезпечних забав з сірниками, запальничками, а також продемонстрували як правильно користуватися вогнегасником у випадку виникнення пожежі чи загорання.

 

Такі профілактичні відпрацювання житлового сектору мають велику користь для мешканців краю, адже вони вчать людей дотримуватися правил  пожежної безпеки, відповідальніше ставитися до власного життя. І в цьому напрямку  працівники Управління державної служби з надзвичайних ситуацій області працюватимуть і надалі, щоб запобігти трагедіям.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.10.2013 17:26
загрузка...