На Прикарпатті сім'я колишнього працівника супермаркету потерпає від погроз

news-image: На Прикарпатті сім'я колишнього працівника супермаркету потерпає від погроз
В редакцію Бліц-Інфо звернулася мешканка міста Тлумач Ольга Соловей. Жінка стверджує, що її сім'я потерпає від погроз керівництва супермаркету.

За словами Ольги Соловей, її чоловік працював завскладом в супермаркеті "Вопак" в Івано-Франківську. При ревізії виявилось, що є недостача товару.

"Керівництво аргументуючи, що завскладом матеріально відповідальна особа виставили чоловікові  рахунок спочатку на 31 тисячу, а потім пішли на "перекур" і після цього стало 12 тисяч. Головне, що на склад заходять всі хто хоче: адміністрація, працівники і практиканти, охорона, техпрацівники. Окрім того, не завжди мій чоловік товар приймав і після 5-ї години його там не було. Втім, вони погрозами змусили його написати, що це він винен",- жаліється жінка.

Ольга розповідає, що в сім'ї працював тільки чоловік, а вона зараз у декреті з немовлям. Днями до них додому приїхали керівники магазину, почали погрожувати та вимагати гроші. На подвір'я за словами жінки вони не заходили, а кричали під хатою де в цей час спала дитина.

"Регіональний керівник, керівник магазину і двоє охоронців приїхали до нас з заявою про звільнення і вимагали, щоб чоловік її підписав. Також погрожували, що чоловік має відпрацювати 10 місяців безоплатно, потім говорили про виправні роботи, врешті сказали продати майно чи взяти кредит, щоб віддати гроші. Далі попередили, що приїдуть люди і будуть описувати наше майно, а один з них пригрозив: "думаєш я кредит не оформлю на тебе?..",- пригадує молода мама.

Тепер Ольга Соловей боїться, що до них додому справді можуть завітати непрохані гості, тож вирішила розповісти цю історію, аби захистити свою сім'ю і попередити інших.

Редакція Бліц-Інфо готова розмістити позицію керівництва супермаркету "Вопак" стосовно цієї історії, якщо така буде.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.03.2019 20:32
загрузка...