На Прикарпатті спостерігається зниження захворюваності на кір

news-image: На Прикарпатті спостерігається зниження захворюваності на кір
У департаменті охорони здоров’я ОДА відбулася селекторна нарада з представниками МОЗ та Центру громадського здоров’я щодо проведення додаткових заходів імунізації від кору.

Присутні ділилися проблемними питаннями, які виникають в кожному регіоні щодо проведення додаткових заходів, обговорили співпрацю з відділами освіти та запланували подальші кроки для подолання захворюваності на кір, інформує прес-служба ОДА.

Щодо проведення додаткових заходів, експерт з епідеміології Євгенія Чурпіта повідомила, що найближчим часом в області буде проведено спецкомісію, вже підготовлений наказ, розроблений план та визначені координатори з охорони здоров’я, які будуть займатися питаннями верифікації та вакцинації тих дітей, які підлягатимуть щепленню. Також в липні запланований семінар з керівниками управлінь і відділів освіти та представниками ОТГ за участю експертів МОЗ.

Епідеміолог зазначила, що на сьогоднішній день заплановано на вакцинацію 6 тисяч працівників освіти, з них 2 тисячі вже провакциновано. Серед медичних працівників 3 тисячі осіб підлягають імунізації, з них також 2 тисячі вже щеплені.

Слід додати, що в області спостерігається зниження захворюваності на кір серед дорослого населення та дітей віком 15-18 років, тому основна цільова група щодо вакцинації діти дошкільного та шкільного віку. За даними, станом на 12 червня за останній тиждень на кір захворіло 27 осіб – 23 дітей та 4 дорослих.

Найбільша кількість випадків кору з початку 2019 року реєструється в місті Івано-Франківську – 415, Долинському районі - 211, Богородчанському – 167, місто Яремче – 154, Тисменицькому – 176, Рожнятівському – 160 та Надвірянянському районі – 105 захворілих. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.06.2019 05:42
загрузка...