На Прикарпатті учасники квесту відшукали казкових персонажів

news-image: На Прикарпатті учасники квесту відшукали казкових персонажів
4 січня 2014 р. в різних куточках ТК “Буковель”, що на Івано-Франківщині, були замічені новорічні персонажі, які затрималися там після святкування Новорічних свят. На пошуки казкових героїв, з лижами та сноубордами, відправилися 7 команд безстрашних сміливців по 5 учасників з Тернополя, Івано-Франківська, Києва, Верховини, Татарова.

Ось одне з завдань, які учасники КВЕСТУ отримали на старті:
«Постійний новорічний персонаж катається на лижах в районі, де любителі могулу відточують свої здібності.

Підказка: «С»
Вирушайте до нього в гості, привітайте з Новим Роком, отримайте автограф та подарунок для організаторів, який передасте нам на фініші. Він і підкаже куди рухатись далі»

Іншими зашифрованими персонажами стали кіт Том і миша Джері, які під час гри весь час каталися на різних трасах ТК «Буковель». Розгадавши загадки та підказки, команди повинні були знайти всіх казкових персонажів. Після того як герой був спійманий, команда виконувала спецзавдання (вітала з Новим Роком, співала, танцювала) за що у винагороду отримувала підказки, де знаходяться інші скарби Буковелю.

Всього на території курорту було зашифровано 12 контрольних точок (сheck point), які учасники гри повинні були знайти протягом 3-х годин.

Результати змагань наступні:
І місце – команда «Файне місто Тернопіль»
ІІ місце – команда «Булижники»
ІІІ місце – команда «Тернопіль вечірній»

Переможці та призери квесту були нагороджені грамотами від організаторів компанії Sport Production.

Спортпро


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.01.2014 20:50
загрузка...