На Прикарпатті урочисто відкрили переробне підприємство ТОВ «М’ясник Прикарпаття»

news-image: На Прикарпатті урочисто відкрили переробне підприємство ТОВ «М’ясник  Прикарпаття»
На виконання запропонованої Президентом України Януковичем В.Ф. Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» в районі вживаються конкретні заходи для розвитку тваринництва.

Найбільш продуктивною у нас є галузь птахівництва. З кожним роком вона успішно розвивається та вдосконалюється, повідомляє кореспондент "Бліц-Інфо".

Станом на 11.10.2013 року в районі функціонує чотири підприємства, які займаються вирощуванням індиків а саме:

ТОВ «Агрофірма Добробут Прикарпаття» в селі Підгір’я- директор Пристай Ігор Романович. За 2012 рік вироблено – 1239 тонн м’яса індиків. За 9 місяців 2013 року-627,4 тонн. Станом на 01.10.2013 року утримується 23101 штук індиків.

ТОВ «Зоотех» в селі Горохолино – директор Червінський Степан Петрович. За 2012 рік вироблено-203 тонн м’яса індиків. За 9 місяців 2013 року-131,7 тонн. Станом на 01.10.2013 року утримується 7923 штук індиків.

ТОВ «Агрофірма Роси Карпат» - директор Кухарчук Віктор Васильович. Завершено реконструкцію тваринницького приміщення на 8000  штук, поставлено на відгодівлю і планується ІІ черга ще на 8000 голів.

ТОВ «Захід індик» - директор Брикалюк Ігор Михайлович. Завершує реконструкцію тваринницького приміщення для відгодівлі в селі Похівка потужністю 250 тонн м’яса за рік. Офіційне відкриття відгодівельного комплексу заплановано на листопад 2013 року. Закуплено 10 тисяч штук молодняка індиків.

ТОВ «М’ясник Прикарпаття » с. Підгір’я, директор підприємства (Лаврінок Андрій Васильович) яке сьогодні розпочинає свою господарську діяльність на території Богородчанського району являється  переробним підприємством по переробці м’яса індиків.

Станом на 11.10.2013 року підприємство отримало експлуатаційний дозвіл для своїх потужностей з виробництва, переробки,  реалізації харчових продуктів та  виготовлення м’ясних напівфабрикатів,  ковбасних виробів,  м’ясних консервів. Потужність переробного цеху становить 1т готової продукції в добу.

Також на підприємстві почалася робота по виготовленню документації на впровадження системи контролю якості (НАССР).

Підприємство обслуговується офіційним лікарем ветеринарної медицини.

Заключено договори на проведення лабораторних досліджень в акредитованих лабораторіях для отримання супровідних документів.

Утилізацію відходів отриманих при переробці продукції тваринного походження ТОВ «М’ясник Прикарпаття» буде здійснювати згідно укладеного договору з ДП «Коломийський ветсанзавод».

Районна державна адміністрація спільно з Богородчанською та Солотвинською селищними радами проводить роботу по виділенню чотирьох земельних ділянок під облаштування на них   малих архітектурних форм  для організації фірмової торгівлі  ТОВ «М’ясник Прикарпаття».


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.10.2013 18:19
загрузка...