На Прикарпатті відкрили сільську лікарську амбулаторію сімейної медицини

news-image: На Прикарпатті відкрили сільську лікарську амбулаторію сімейної медицини
В рамках реформування медицинської галузі в Тлумацькому районі в селі Гостів відкрили сільську лікарську амбулаторію загальної практики - сімейної медицини.

На відкриття медичного закладу завітав голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк. Очільник Прикарпаття оглянув приміщення, а щоб лікарям було комфортніше працювати та вони мали змогу оперативно реагувати на виклики Михайло Вишиванюк вручив завідуючій лікарською амбулаторією Марії Романюк ключі від нового автомобіля.

Новопризначена завідуюча лікарською амбулаторію подякувала за підтримку обласній та районній владі, гостівській громаді та сільському голові Ганні Нащук.

 «Сьогодні проходить реформа у галузі медицини, ініційована Президентом України Віктором Януковичем. Відкриття лікарської амбулаторії у Гостові реально наблизить фахове надання медичної допомоги сільському жителю», - зазначила завідуюча лікарською амбулаторію  Марія Романюк.

Це вже десятий подібний заклад, який відкрили у Тлумацькому районі у 2013 році. За словами директора департаменту охорони здоров’я Романа Мельника, щоб забезпечити населення району якісним медичним обслуговуванням залишилось відкрити ще одну сільську лікарську амбулаторію загальної практики - сімейної медицини.  

Гостів є найвіддаленішим селом Тлумацького району, тому для мешканців села було проблематично дістатись до районного центру аби отримати необхідну медичну допомогу.

«Для того щоб вирішити це питання, було проведено реконструкцію наявних приміщень сільського ФАПу та обладнано їх відповідно до стандартів сучасної медицини. Амбулаторія  буде обслуговувати 2138 жителів сіл Гостів та Прибилів», – розповів голова Тлумацької районної державної адміністрації Василь Сенів.

Освятили нове приміщення амбулаторії Канцлер Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ о. Василь Мельничук та парох села о. Володимир Майданчук.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 29.10.2013 10:23
загрузка...