На Прикарпатті відпочивали діти із Запоріжжя

news-image: На Прикарпатті відпочивали діти із Запоріжжя
25 гостей з півдня країни завітали на 4-денний відпочинок в Карпати на запрошення директора туристичного комплексу «Буковель», депутата Івано-Франківської обласної ради Олександра Шевченка. Діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей Запорізької області переконались, що Західна Україна – це не лише надзвичайно мальовнича природа, а й гостинні та доброзичливі люди.

На курорт волонтери благодійного фонду «Щаслива дитина» приїхали з дітьми вже не вперше. За три роки, завдяки підтримці керівництва курорту «Буковель» більше сотні дітей з півдня навчились кататись на лижах.

«Просто знаходитись в горах – це здоров’я, а кататись на лижах це ще й фізичного здоров’я додає. Для більшості дітей, навчитись кататись на лижах, було мрією, яка нарешті здійснилась», - говорить Антон Бондаренко керівник групи дітей з Запоріжжя. 

Серед гостей з Гуляйпільського інтернату - діти віком від 8 до 18-ти років. Для дітей «Буковель» безкоштовно надав спорядження, скі-паси та послуги інструкторів. Їхали діти в Карпати з відчуттям тривоги, але після перших хвилин в горах, зрозуміли, що даремно хвилювались.

«Перед виїздом з Запоріжжя нас не розуміли, як ми в такий час можемо їхати на Західну Україну, та ще й дітей везти… Але це лише вплив на свідомість людей. Ми переконались га власні очі, що Західна Україна вражає своєю гостинністю та доброзичливістю і нам і дітям тут дуже сподобалось», – ділиться враженнями Олена Животовська педагог-організатор Гуляйпільської школи-інтернату Запорізької області.

«Подібні подорожі ламають стереотипи та доводять, що не має різниці між сходом, заходом, півднем чи північчю України. Буковель гостинно зустрічає гостей з різних областей, країн і континентів», – наголошує О. Шевченко.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 27.03.2014 12:18
загрузка...