На Прикарпатті залили першу опору обертової печі нового цементного заводу

news-image: На Прикарпатті залили першу опору обертової печі нового цементного заводу
В селі Ямниця, Тисменицького району залили першу опору обертової печі нового цементного заводу, який будується на території ПАТ «Івано-Франківськцемент».

В урочистостях взяли участь Почесний голова правління ПАТ «Івано-Франківськцемент» Микола Круць та голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк, - повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

Як розповів Микола Круць, насправді будівництво розпочалось ще в квітні, але тільки вчора повністю завершились переговори про фінансування проекту.

«Свою участь у фінансуванні підтвердили будівництва нового заводу підтвердили Світовий Банк, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, Банк Данії, Райффайзенбанк та Укрексімбанк. Зараз головним завданням проекту  - використовуючи наявну інфраструктуру допоміжних технічних виробництв, без зупинки діючого обладнання, збудувати та ввести в дію, практично ще один завод-мільйонник», - заявив Микола Федорович.

За словами голови правління, реалізація проекту дозволить збільшити річний обсяг виробництва цементу ще на один мільйон тонн, знизити собівартість виробництва цементу, значно розширити асортимент так званих спеціальних цементів. Зокрема, і для будівництва доріг, який зараз надзвичайно затребуваний при сучасних технологіях прокладання автошляхів.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.08.2013 16:55
загрузка...