На Прикарпаття завітала делегація землі Тюрингія з Німеччини

news-image: На Прикарпаття завітала делегація землі Тюрингія з Німеччини
Президент землі Тюрингія Федеративної Республіки Німеччина Біргіт Дітцель вперше відвідала Західну Україну, зокрема, Прикарпаття.

Німецькі гості провели зустріч з очільниками області та міста. Зокрема, з головою Івано-Франківської ОДА Денисом Шмигалем темою розмови стали питання поглиблення співпраці у медичній, освітній та лісогосподарській сферах. А також реалізації спільних проектів щодо вирішення екологічних питань, пов’язаних із ситуацією на Домбровському кар’єрі у місті Калуші.

«На сьогодні питання Домбровського кар’єру з точки зору екології є пріоритетним для всієї Західної України, - наголосив Денис Шмигаль. – Адже несвоєчасне вирішення проблеми може призвести до катастрофи загальнонаціонального масштабу».

За словами Біргіт Дітцель, Німеччина має досвід  вирішення подібного впливу людської діяльності на навколишнє середовище. Зокрема, німецькі фахівці готові поділитися напрацюваннями щодо реалізації проекту. Однак гостя із ФРН наголосила, що для цього потрібні великі фінансові затрати.

Під час спілкування присутні також обговорили напрямки співробітництва щодо вирощування та реалізації лісового посадкового матеріалу, а також обміну досвідом у розбудові мережі будинків для одиноких людей та забезпечення фахового догляду за ними.  

Говорили про співпрацю й з міськими головою Івано-Франківська Русланом Марцінківом. 

"У цей святковий день приймав поважних гостей з землі Тюрингії (Німеччина). Поговорили про майбутню співпрацю з нашим містом, особливо у медичні та освітній сфері. Ми зацікавлені в тому, щоб переймати досвід у кращих", - написав Марцінків в мережі.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.08.2019 21:40
загрузка...