На річці Прут браконьєри наловили риби на понад шість тисяч

news-image: На річці Прут браконьєри наловили риби на понад шість тисяч
12 грудня близько 19 години під час проведення рибоохоронного рейду на р. Прут в Снятинському районі поблизу смт Заболотів івано-франківськими рибпатрульними зафіксовано грубе порушення правил рибальства.

Держінспекторами затримано місцевого мешканця під час вилову риби забороненим знаряддям – сіткою-«екраном». В порушника виявлено 7 екз. підуста загальною вагою 1 кг. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 238 грн.

На особу складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Заборонене знаряддя лову та незаконно добутих риб вилучено. Матеріали справи готуються для направлення до суду. За протиправні дії порушника буде покарано штрафом в розмірі від 340 до 680 грн.

Пізніше цього ж дня, продовжуючи рибоохоронний рейд на р. Прут, близько 21 години поблизу с. Хлібичин Снятинського району Заболотів держінспекторами виявлено ще одне грубе порушення правил рибальства.

Місцевий мешканець 25-метровою сіткою ловив рибу в річці. На момент затримання в улові порушника було 106 шт. риб загальною вагою 25 кг: підуст – 94 шт., рибець – 11 шт., головень – 1 шт. Завдані рибним запасам збитки складають 6 018 грн.

На громадянина складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Заборонене знаряддя лову (сітку) та весь улов вилучено. Матеріали справи готуються для подання до суду. Порушнику загрожує штраф в розмірі від 340 до 680 грн.

Нагадуємо, що для оперативного реагування на випадки порушення правил рибальства в Івано-Франківському рибоохоронному патрулі працює цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (097) 392-72-80.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.12.2019 08:45
загрузка...