На розвиток Пасічної з обласного бюджету витратили майже 2 мільйони

news-image: На розвиток Пасічної з обласного бюджету витратили майже 2 мільйони
В 2018 році з обласного бюджету на соціально-економічний розвиток мікрорайону Пасічна було спрямовано 1,875 тис. грн.

Про це  у мережі повідомив депутат обласної ради від цього округу, свободівець Ігор Дебенко.

Зокрема, за його словами, у відповідь на звернення депутатів обласної ради кошти було спрямовано:

  • УПЦ КП "Святителя Василія Великого" (вул. Галицька-Витвицького біля дамби р. Бистриця-Солотвинська)  – 50 тис. грн.
  • УГКЦ "Преображення Господнього" (вул. Калуське шосе, 3) – 25 тис. грн.
  • Капітальний ремонт приміщень Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 – 780 тис. грн., завдяки чому в навчальному закладі вперше за більш ніж 30-літню історію школи було проведено капітальний ремонт актової зали, зроблено реконструкцію системи опалення 1-3 поверхів.
  • Капітальний ремонт приміщень Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 – 600 тис.грн., завдяки чому в школі практично завершено заміну вікон на сучасні енергозберігаючі, а також проведено реконструкцію центрального входу.
  • Облаштування спортивно-ігрових конструкцій дитячого ігрового майданчика ДНЗ "Незабудка" Івано-Франківської міської ради (вул. Хіміків, 4г) – 200 тис.грн.
  • Облаштування спортивно-відпочинкових конструкцій дитячого ігрового майданчика на вул. Тролейбусна (між будинками N28 та N30) – 150 тис.грн.
  • Дитсадок №36 "Віночок" (вул. Юліана Целевича, 16) – 70 тис. грн. на заходи з енергозбереження.

«Всього ж, якщо вести мову в цілому, то з обласного бюджету за моїми підрахунками на благоустрій, покращення інфраструктури, ремонтні роботи, закупівлю обладнання в обласні установи, які знаходяться в Івано-Франківську, було спрямовано більше 25,1 млн. грн., що засвідчує зокрема і роботу депутатів від обласного центру», - пише Дебенко.

Що ж стосується системи охорони здоров’я, то за словами депутата, за кошти обласного бюджету було здійснено капітальний ремонт приміщень Педіатричного відділення N1 міської дитячої клінічної лікарні, капітальний ремонт 1-го поверху приміщення обласної дитячої клінічної лікарні, реконструкцію Івано-Франківського обласного клінічного кардіологічного центру, капітальний ремонт відділення екстрагенітальної патології вагітних Івано-Франківського обласного перинатального центру тощо.

«Щиро сподіваюсь, що завдяки підтримці депутатів обласної ради й керівництва обласної ради на чолі з Олександром Сичем цю тенденцію буде продовжено і в 2019 році»,- підсумував Ігор Дебенко.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.01.2019 12:35