На сайті Президента зареєстрували петицію за відставку Зеленського

news-image: На сайті Президента зареєстрували петицію за відставку Зеленського
На сайті Президента України зареєстровано електронну петицію за відставку Володимира Зеленського

Згідно з інформацією розділу "Електронні петиції", її автором є Безрук Максим Миколайович, а зареєстрована вона 22 травня.

Станом на 11:25 23 травня вона набрала понад десять тисяч голосів з необхідних для її розгляду президентом 25 тисяч. І ця цифра росте з рекордною швидкістю.

"Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об'єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли "слуга народу" не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!", - йдеться у тексті звернення.

Нагадаємо, інавгурація президента Володимира Зеленського відбулась 20 травня 2019 року. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.05.2019 11:25
загрузка...