На Снятинщині у господині поліція вилучила заморену голодом собаку

news-image: На Снятинщині у господині поліція вилучила заморену голодом собаку
Правоохоронці відреагували на допис у мережі небайдужої жительки с. Устя, Снятинського району, яка розмістила прохання допомогти знесиленій собаці.

Про це в мережі повідомив волонтер Володимир Гринюк.

"Приїхавши на місце, я був шокований крайнім цинізмом молодої господарки. Знесилена, мила собачка, виляла хвостиком і дружньо реагувала на нас, на якій майже не було нічого, окрім кісток і шкіри, прив'язана на ланці, лежачи просто посеред подвір'я, в кучі екскриментів, трусилась від холоду, оскільки по близу, нічого окрім холодного асвальту, чи то бетону, під нею, та навколо, де вона могла б лягти - не було. З боку знаходилась кастрюля без їди і краплі води",- пише волонтер.

Працівники поліції склали протокол, справа буде розглядатись в суді. Собаку вилучили під моє письмове зобов'зання, яке волонтер взяв на себе - відвезти в МКП "Стерелізаційний центр" в м. Чернівці.

"На даний момент собака отримує кваліфіковану допомогу ветеринарів. Після реабілітації, стерилізації, та вакцинації, яка буде тривати 10-20 діб, вона буде готова поселитись в нову сім'ю, оскільки це не притулок, а стерилізаційний центр, довше чим на зазначений термін, залишитись там не зможе. Бажаючих отримати вірного охоронця, та надзвичайно милу і добру собаку, прошу писати в коментарях, або безпосередньо мені",- наголошує Володимир Гринюк.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.04.2019 19:23
загрузка...