На Снятинщині відкрили підрозділ місцевої пожежної охорони

news-image: На Снятинщині відкрили підрозділ місцевої пожежної охорони
У четвер, 8 листопада у селі Вовчківці Снятинського району відбулося відкриття місцевої пожежної команди.

Тут відкрили підрозділ місцевої пожежної команди, інформує Бліц-Інфо з посиланням на Снятинський РВ.

Штат підрозділу складає 5 чоловік особового складу. Цілодобове чергування будуть забезпечувати 1 вогнеборець, який зможе оперативно виїхати за викликом. Територія обслуговування місцевої пожежної команди охоплюватиме найближчі прилеглі території сільських рад від села Вовчківці.

Виступаючи перед присутніми, як представники влади так і керівники Державної служби надзвичайних ситуацій у своїх промовах підкреслили важливість відкриття нової місцевої пожежної команди для забезпечення пожежної безпеки мешканців даних населених пунктів, подякували присутнім за допомогу та розуміння.

Почесні гості перерізали символічну стрічку на вході до пожежного депо, після чого, як годиться, представники духовенства освятили приміщення пожежного депо, де нестиме службу особовий склад і пожежний автомобіль. Всі бажаючі мали змогу оглянути приміщення підрозділу, ознайомитися з технікою та озброєнням рятувальників.

Завершилося урочисте відкриття місцевої пожежної команди виступом за участю представників сільської художньої самодіяльності.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 09.11.2018 14:00
загрузка...