На Валах запрацює ще одна сучасна модульна вбиральня

news-image: На Валах запрацює ще одна сучасна модульна вбиральня
Незабаром в Івано-Франківську на вулиці Валовій встановлять другу модульну вбиральню. Копія тієї, що вже більше року функціонує на Грушевського.

У міському Департаменті комунальної політики стверджують, доступ до вбиральні зроблять максимально зручним, йдеться в сюжеті "Каналу 402".

"Там будуть зручні заїзди безбар'єрні, зручні елементи всередині для маломобільних осіб з інвалідністю. Ще ми плануємо там встановити камери і підвести зовнішнє освітлення, щоб вона була освітлена з усіх сторін, щоб там не смітили і не псували майно самої вбиральні", – зазначив директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

Наразі тривають роботи з під'єднання необхідних комунікацій з подальшим облаштуванням території. Комунальники запевняють, що вбиральня запрацює вже за 2-3 тижні.

Місцерозташування вбиральні обрали невипадково, адже поруч центральний ринок та чимало торгових центрів.

Вбиральня обійшлася місту у понад 850 тисяч гривень. Комунальники планують щороку встановлювати по одній такій у кожному районі міста. Наступного року такий туалет розмістять у сквері "Княгинин". 

Детальніше у відео:


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.11.2018 08:53