На Верховинщині обговорили план розвитку району

news-image: На Верховинщині обговорили план розвитку району
6 грудня голова Верховинської райдержадміністрації Олег Лютий провів засідання Ради регіонального розвитку.

Голова районної державної адміністрації Олег Лютий підбив підсумки роботи за 2014-2018 роки та перспективний план розвитку території Верховинського району на 2019-2021 роки, інформує прес-служба ОДА.

Він акцентував увагу на тому, що упродовж 2014-2018 року спільно із місцевими органами виконавчої влади проводилася цілеспрямована робота, спрямована на стабілізацію економіки та вирішення проблемних питань в усіх галузях господарського комплексу району. Олег Лютий ознайомив присутніх із досягненнями у соціально-економічній сфері району, зокрема у галузі будівництва, економіки, підприємництва, культури, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, спорту та туризму. Окремо було наголошено на проблемних питаннях будівництва та ремонту доріг, які знаходяться на території району.

Голова Білоберізької ОТГ Дмитро Іванюк інформував присутніх про досягнення та перспективи розвитку громади, зупинившись зокрема на всіх проведених заходах, що сприяли розвитку ОТГ від початку її створення.

Слід зазначити, що в рамках розроблення Перспективного плану розвитку території Верховинського району на 2019-2021 роки засідання районної Ради регіонального розвитку заплановано провести у всіх населених пунктах району.

Заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів акцентував увагу на основних проблемах реформи децентралізації, зокрема впровадженні освітньої та медичної реформ.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.12.2018 11:40