На Вічевому майдані відбувся «Франківський фонтан»

news-image:  На Вічевому майдані відбувся «Франківський фонтан»
Черговий концерт в центрі Івано-Франківська пройшов у рамках десятитижневого пісенного фестивалю «Франківський фонтан» та соціального проекту «Слухай франківських» .

Цього разу молодим прикарпатським співакам сприяла  хороша погода та підтримувала значна публіка, що зібралась в центрі міста незадовго до концерту.  Потішило аудиторію й те, що захід був «подвійним» та тривав понад 2 години. Тут змогли виступити й ті артисти, яким минулої неділі завадив дощ.

Загалом на сцені виступили понад 20 молодих прикарпатських виконавців. Серед них – Аріна Сімакова, Галина Рудик, Василь Свищук, Христина Крижанівська, Олександр Сікач, Зоряна Гаврилюк, Яна Сташків, Лідія Ярославська, сестри Марія та Віта Заліські, Ірина Федишин, Катерина Драгомирецька, Ірина Глатковська, Оксана Пилипів та інші.

Як зауважив у розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» організатор проекту Володимир Олійник, загалом перед іванофранківцями вже виступило близько сотні виконавців.

«Та рівень виконання не знижується, незважаючи на те, що на перші концерти ми старались поставити кращих. І навіть зростає, що тішить. Талановитих людей в Івано-Франківській області багато», - вважає пан Олійник.

Нагадаємо, соціальний проект «Слухай франківських» стартував 1 вересня та триватиме щонеділі до 3 листопада. Організатори проекту „Слухай франківських” поставили собі за мету, щоб на наступний День міста саме івано-франківські виконаці зібрали стадіон.

Проект наразі має три складові. Перша – це створення сайту з аудіо- та відеозаписами франківських виконавців, де можна слухати і завантажувати їхню творчість. Друга – можливість виступити на проекті „Франківський фонтан”. Третя –  можливість "засвітитися"на обласному телебаченні в програмі „Велика сцена”.

 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.10.2013 06:55
загрузка...