Мешканців Прикарпаття закликають максимально обмежити пересування у вихідні


З 13-ї години суботи до ранку понеділка прикарпатців просять обмежити пересування. Про це під час щоденного брифінгу повідомив в.о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

За словами посадовця, таке рішення викликане збільшенням кількості хворих в області, передає кореспондентка Бліц-Інфо.

"Сьогодні записав звернення до прикарпатців з вимогою залишатися вдома на вихідні. Таке завдання нам поставило керівництво держави, бо кількість хворих стрімко зростає. Тож з 13 години суботи до ранку понеділка буде обмежено пересування. Наполегливо прошу всіх дотримуватися цих обмежень. Це відповідальність всіх нас перед оточуючими і лікарями. Тому залишайтеся вдома. Щиро сподіваюся на розуміння. Вчора прем'єр-міністр провів нараду з мерами і головами ОДА де обговорили завдання обмежити пересування людей. Адже керівництво держави спеціально зробило такі дискомфортні умови, щоб обмежити пересування людей і зменшити кількість заражених. Щодо комендантської години, то про неї мова не йде, тільки обмеження руху", - сказав Федорів.

Як пізніше додав міський голова Івано-Франківська, з 13 години суботи до ранку понеділка місто патрулюватимуть у посиленому режимі. Для цього буде залучено додаткові сили Нацгвардії, поліції та муніципальної інспекції. 

"Також у суботу комунальники будуть посилено дезінфікувати місто. Магазини працюватимуть у звичному режимі, але це не привід нехтувати обмежувальними заходами. Залишайтеся, будь ласка, вдома. Хороша погода - це не привід порушувати карантин", - закликав Руслан Марцінків. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!